053 0015 4782

bilgi@lufer.com.tr

42 Yıldır İstanbul'un Tekne Kiralama Adresi

Yemekli Boğaz Turları

Yemekli Boğaz Turları

Grubunuza Özel Gündüz,Akşam,Yemekli,Yemeksiz Her Kapasiteye Uygun Kiralık Teknelerimiz İle Boğaz da Tekne Turu Organizasyonları

YEMEKLİ BOĞAZ  TURLARI

Yemekli Boğaz Turları İstanbul denildiğinde ilk akla gelen aktivitelerden biridir. 42 Yıldır Lüfer Tekneler Grubu olarak gerek gruplara özel olarak gerek se münferit katılımlı,kesin kalkışlı, yemekli boğaz turları düzenlemekteyiz.İster size özel gezi teknelerimiz veya lüks yatlarımız ile grubunuza özel yemekli tekne turu alabilir,isterseniz her akşam kalkışlı kaç kişi olursanız olun, aileniz ile katılabileceğiniz yemekli,müzikli,Türk gecesi eğlence programlarımıza iştirak edebilirsiniz.

HER AKŞAM KESİN KALKIŞLI YEMEKLİ BOĞAZ TURLARI

Her akşam kesin kalkışlı yemekli boğaz turlarımız 500 kişi kapasiteli 3 katlı süper lüks gemimiz ile yapılmaktadır.Boğaz’ın muhteşem manzarası eşliğinde, enfes yemekler,seyrine doyamayacağınız sahne performansları ile harika bir akşam yaşayacaksınız.

Kalkış Noktası/Saat: 20:30 Kabataş Turizm İskelesi

Varış Noktası/Saat: 23:45 Kabataş Turizm İskelesi

KESİN KALKIŞLI YEMEKLİ BOĞAZ TURU GÜZERGAHI

Yemekli boğaz turu programında misafirler Kabataş  rıhtımından tekneye kabul edilir daha sonra  Dolmabahçe, Beşiktaş,Ortaköy,Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumelihisarı, Emirgan sahilleri gezilerek Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçilir Kanlıca,Anadoluhisarı,Göksu,Küçüksu, Kandilli, Vaniköy,Kuleli,Çengelköy, Beylerbeyi,Kuzguncuk Üsküdar sahilinden Kız Kulesi teğet geçilerek tekrar Avrupa yakasına Kabataş rıhtımına yanaşılarak tur sonlandırılır.

YEMEKLİ BOĞAZ TURU İKRAM SERVİSİ

10 Çeşit Soğuk Meze Tabağı 

Mevsim Salatası Kişi Başı

Ara Sıcak Paçanga Böreği

Ana Yemek Seçmeli

Izgara Balık veya Izgara Tavuk veya Izgara Köfte garnitür ile

Vejetaryen Menü (sebzeli makarna veya sebze tabağı)

Tatlı ve Meyve

Limitsiz Alkollü veya  Alkolsüz  İçecekler

YEMEKLİ BOĞAZ TURU FİYATLARI

Yemekli boğaz turlarımız içecek tercihine göre değişmektedir.

Menü+Limitsiz alkolsüz içecekler (kola, fanta, sprite, meyve suyu, çay, kahve) Kişi Başı: 250 TL

Menü+Limitsiz alkollü ve alkolsüz içecekler(yeni rakı,efes bira,doluca şarap )  KİŞİ Başı: 350 TL

0-2 Yaş çocuk ücretsiz 2-7 Yaş çocuk %50 ücretlidir

TEKNE KİRALAMA SAATLERİ

Saatlik tekne kiralama organizasyonları misafirlerin istekleri doğrultusunda düzenlenir. Saat:09:00/18:00 arasında 1-2-3-4-5-6-7-8 saatlik gündüz yemekli veya yemeksiz tekne kiralama hizmeti ,saat 18.00/24:00 arasında 3-4-5-6 saatlik akşam yemekli veya yemeksiz tekne kiralama hizmeti veya 24:00/04:00 arası gece tekne kiralama hizmetleri alabilirsiniz.Cuma,Cumartesi,Pazar  Akşamlarları tekne  kiralama saatlerimiz minimum 3 saattir.Gündüz,akşam ve gece saatlik tekne  kiralama fiyatlarımız farklıdır.

GÜNLÜK TEKNE KİRALAMA VE YÜZME TURU İSTANBUL

Günlük tekne kiralama hizmetlerimiz maksimum 60 kişi kapasiteli günübirlik kiralık gezi teknelerimiz ile yapılmaktadır.60 Kişi üstündeki günlük kiralama hizmetlerimiz davet teknelerimiz tarafından verilmektedir. Yüzme turu için günlük tekne kiralama hizmetlerimiz misafirlerin istekleri doğrultusunda saat:09:00/18:00 arasında belirlenecek saat aralığında yapılmaktadır.Yemekli veya yemeksiz olarak günlük tekne  kiralama yapabilirsiniz. Günlük kiralık gezi teknelerimiz  ile yapılacak yüzme turlarımız Karadeniz çıkışındaki Büyükliman ,Keçilik veya  Adalar bölgesindeki koylarda demirlenerek yapılmaktadır. Yüzme, güneşlenme, su sporları gibi aktiviteler yapılabilmekte, müsait koylarda karaya da çıkılabilmektedir. Tüm kiralık gezi teknelerimizde denizde can güvenliği tedbirleri tavizsiz olarak uygulanmaktadır.

KİRALIK TEKNELER TUR GÜZERGAHI

Saatlik tekne kiralama programlarımızda misafir istekleri doğrultusunda rezervasyon esnasında güzergah planlaması yapılmaktadır. Uzun Boğaz Turu,Kısa Boğaz Turu,Adalar Turu gibi tur programı belirlenir. Örneğin Karaköy kalkışlı 2 saatlik gezi teknesi kiralama programında misafirler Karaköy rıhtımından tekneye kabul edilir daha sonra Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş,Ortaköy,Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumelihisarı, Emirgan sahilleri gezilerek Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçilir Kanlıca,Anadoluhisarı,Göksu,Küçüksu,Kandilli,Vaniköy,Kuleli,Çengelköy, Beylerbeyi,Kuzguncuk Üsküdar sahilinden Kız Kulesi teğet geçilerek tekrar Avrupa yakasına Karaköy rıhtımına yanaşılarak misafirler yattan indirilir.Bu tur kısa Boğaz Turudur.Uzun Boğaz Turu yat kiralama programında kısa tur programına ilave olarak İstinye, Yeniköy,  Tarabya, Kireçburnu, Büyükdere, Sarıyer, Rumeli Kavağı, Anadolu Kavağı ,Beykoz,Paşabahçe,Çubuklu sahilleri de gezilmektedir.Kiralık gezi teknelerimiz ile Uzun Boğaz Turları 5 saat sürmektedir.

KİRALIK TEKNE ÜCRETSİZ KALKIŞ NOKTALARI

Kiralık gezi teknelerimizin ücretsiz kalkış noktaları Boğaz sınırları içinde Eminönü, Karaköy, Kabataş, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Emirgan, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Beykoz, Çubuklu, Anadoluhisarı, Göksu deresi, Vaniköy, Kuleli, Beylerbeyi, Kadıköy semtleridir. Diğer semt ,bölge ve  marinalardan (Kalamış, Ataköy, Pendik ),şehir hatları iskelelerinden yapılacak olan kalkışlarda iskele yanaşma ,indirme bindirme ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

TEKNE KİRALAMA FİYATLARI

Yat kiralama fiyatlarımız kiralayacağınız yatın kapasitesi,nitelikleri,konfor özellikleri,rezervasyon tarihi,kiralama saat aralığı,tur güzergahına göre değişmektedir. Standart gezi teknesi kiralama fiyatları saati 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Günübirlik Kiralık teknelerimiz hafta içi günlerde minimum 2 saat hafta sonu akşam minimum 3 saat olarak kiralanabilmektedir. Günlük tekne  kiralama fiyatlarımız 2000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir. Kiralık Davet Tekneleri fiyatları saatlik 750 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir .Tüm kiralık gezi teknelerimizde kiralama fiyatlarımıza  çay, nescafe ,su ikramı  dahildir.Yemekli Tekne kiralama hizmetlerimizde seçeceğiniz teknenin  kirasına ,seçeceğiniz menü bedeli kişi başı olarak ilave edilir.


TEKNE KİRALAMA REZERVASYON

Tekne kiralama rezervasyon işlemleri müşteri ilişkileri yöneticimiz ile yapacağınız detaylı görüşme ile yapılmaktadır. Bu görüşmeleri tercihinize göre isterseniz telefon ,isterseniz ofisimizde veya kiralayacağınız teknemizin içinde yapabilirsiniz.Rezevasyon tarihi,misafir sayısı,yat turu güzergahı,saat aralığı,menü kalkış noktası gibi tüm detaylar belirlendikten sonra rezervasyon sözleşmesi yapılır ve ön ödeme hesabımıza geçtiğinde tekne kiralama rezervasyonunuz kesinleşir. Ön ödeme miktarı rezervasyon toplam bedelinin %50’si kadardır.Ödemenizi havale,eft veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tüm bankalarla anlaşmalı maksimum 9 taksitle ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur.Kredi kartı ile    e-ticaret sistemimiz üzerinden de güvenli ödeme yapabilirsiniz.

YAT KİRALAMA REZERVASYON İPTALİ

Yat kiralama rezervasyonlarınızı, olağan üstü haller, deprem, pandemi, belgelendirilmiş  sağlık problemleri, hava şartlarından dolayı deniz ulaşım hizmetlerinin verilememesi ,devletin verilecek hizmetleri yasaklaması gibi hallerde koşulsuz iptal edebilirsiniz.Eğer ön ödeme yapılmış ise tamamı tarafınıza iade edilir. Olağan üstü haller dışında mazeretsiz olarak yapılan iptallerde ön ödeme iade edilemez. Rezervasyon tarihinden  minimum 30 gün önce yapılan mazeretsiz iptallerde  başka bir tarihe erteleme veya %20 cezai şart uygulanır.

YAT KİRALAMA FİRMALARI İSTANBUL

İSTANBUL Tekne  kiralama firmaları 2634 sayılı turizmi teşvik kanunu kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan Günübirlik Deniz Turizmi Araçları Turizm İşletme Belgesi sahibi veya kiracısı olmak, TÜRSAB üyesi seyahat acentası olmak ve İMEAK Deniz Ticaret Odası üyesi olmak zorundadır. Belirttiğimiz kurumlardan belgeli olmayan gerçek veya tüzel kişiler ve online platformlar hukuka aykırı olarak faaliyet göstermektedir.TÜRSAB veya İMEAK Deniz Ticaret Odası üyesi olmayan gerçek ve tüzel kişilerin yat kiralama aracılık hizmetleri vermesi yasaktır.Kiralayacağınız  yatın veya aracı kurumun Turizm işletme belgesini ve kapasitesini,TÜRSAB veya DTO üyelik belgelerini sorgulayınız.

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKALI KİRALIK TEKNELER

Güvenli Turizm Sertifikalı KİRALIK TEKNELER  Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir.Belgeyi alan tesisler TGA ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulmaktadır. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılmakta ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmaktadır.
Yorum Yap

Ad Soyad