053 0015 4782

bilgi@lufer.com.tr

42 Yıldır İstanbul'un Tekne Kiralama Adresi

Teknede Nişan Organizasyonu

Teknede Nişan Organizasyonu

Boğaz'da Teknede Nişan Organizasyonu davetleriniz için 20- 25-30-40-50-60-70-80-90-100-150-200 kişi kapasiteli şık kiralık tekne ve yatlarımız hizmetinizdedir.

TEKNEDE NİŞAN ORGANİZASYONU

Boğaz'da Teknede Nişan Organizasyonu  davetleriniz için 20- 25-30-40-50-60-70-80-90-100-150-200 kişi kapasiteli şık kiralık tekne ve yatlarımız hizmetinizdedir.
Deneyimli kadro ve seçkin personelimiz sizlerin mutluluğu için hizmete hazırdır.Masa ve sandalyeler giydirilmiş, Müzik sistemleri kurulmuş, Özel masalar tasarlanmış, nişan  sağlanmış,Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz, kokteyl, aperatif menü veya sadece tekne kiralama seçenekleri sunuyoruz.Özel isteklerinizi ve farklı tasarım düşüncelerinizi birlikte paylaşabiliriz.Firmamız ve tüm teknelerimiz Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belgelendirilip denetlenen Resmi Deniz Turizmi Araçları olup, Firmamızda İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Uygulanmaktadır.5 Yıldızlı otel mutfakları ile aynı standartlara sahip olan hijyenik mutfaklarımızda üretilen Menülerimiz usta aşçılar tarafından istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak,turizm eğitimli güler yüzlü personelimiz tarafından siz değerli misafirlerimize itina ile servis edilir. 40 Yıldan fazla süredir teknede düğün , nişan, kına, sünnet, şirket yemekleri ,kurumsal davetler,lansman gibi tüm deniz üstü organizasyonlara ev sahipliği yapmış olan deneyimli ekibimiz ve seçkin personelimiz ,sizlerin ve davetlilerinizin harika anılar yaşayabilmeniz adına hizmete hazırdır.Teknede Nişan ORGANİZASYONUfiyatlarımız organizasyonunuzun niteliğine,tur güzergahına,menü seçeneklerine,tekne kapasitesi ve tekne cinsine göre belirlenmektedir. 50 Kişilik kiralık teknede nişan fiyatları yemeksiz kokteyl sunumu ile birlikte 8.000 TL den başlamaktadır.

Boğaz’da Teknede Nişan Töreni

İstediğiniz gibi bir düğün  olması için öncelikle beklentilere göre  özel olarak organize edilmiş  teknede nişan için her zaman farkını yansıtan bir davet olarak Lüfer Tekneler Grubu tercih edilmektedir. Her gelin adayı için vazgeçemeyeceği güzellikte olan nişan töreni, birçok açıdan kalitesiyle kendini göstermeye devam eder.  Teknede nişan açısından düğün sahipleri için oldukça önemlidir. Bu sebeple de istenilen her davet özel olarak birçok seçenekten oluşmaktadır.

Hem fiyat olarak hem de görünüm açısından manzaralı bir kutlama, düğün ve daha pek çok teknede nişan organizasyonu için en özel seçenekler arasında yerini almaktadır. Bu sebepten de tercih önemlidir. İlk önce yapılması gereken teknede nişan fiyatları ile belirtilen fiyat aralıkları herkes için oldukça uygun tutulmaktadır. Birçok gelin adayının merak ettiği konulardan biri de teknede nişan nasıl olur ? Birçok kişinin tercih ettiği teknede kına gecesi, 40 senedir hizmet veren Lüfer Tekneler Grubu için oldukça önemlidir. Bu sebeple de organizasyonların en iyi şekilde hazırlanması için çalışma sağlanmaktadır.

Teknede Nişan Organizasyonu İstanbul

Her açıdan istenilen düğünlere ev sahipliği yapan Lüfer Tekneler Grubu, boğazın eşsiz güzelliğinde teknede nişan İstanbul seçeneği ile birçok konuk ağırlamanıza olanak tanır.  Özel bir düğün hazırlamak ise oldukça uygun fiyatlarla beraber teknede nişan  yorumları ise oldukça önemlidir. Her misafirin beğenmesi için en özel manzara ile birlikte boğazın masmavi rengiyle en güzel seçenekleri arasında teknede nişan organizasyonları her zamanki gibi kaliteli bir gece yaşatmaktadır. Her kadının hayali olan düğünlerde de önemli bir seçenektir.

Teknede nişan  boğaz turu yapmak isteyenler için Lüfer Tekneler Grubu önemli bir seçenek bir sunmaktadır. Bu sebeple de kadınların en önemli tercihi olmaya devam ediyor. Uygun fiyat aralığı ile beraber aynı zamanda tekne keyfini de yaşamanız için olanak tanır. 20 kişilik teknede boğaz turu yapmak için de ideal bir gezi keyfi sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak da farklı kişi sayıları tercih edilebilir. 25 kişilik teknede nişan için de eşsiz bir gezi ve kına gecesi  için en iyi hizmeti sunar.

Teknede Nişan Fiyatları

Her zaman düğün hazırlığı yapan kişiler için en önemli soru en uygun teknede nişan yapılabilir mi ?  Özel seçeneklerin olduğu tekne turu ile keyif yapmak elinizde. Beklentileri her zaman karşılayan Lüfer Tekneler Grubu ile en güzel seçenekler mevcuttur. Kişi miktarı olarak seçenekler ise, 30 kişilik teknede nişan her zaman seçimi yapılan uygun fiyat aralıklarıyla bulunan seçeneklerden biridir. Diğer öneriler ise, 40 kişilik teknede nişan ise daha geniş iç yapısına sahip olan teknelerle gezi sağlanmaktadır.

Hem konforlu hem de görsel estetiğin en iyi şekilde boyutlandığı teknede nişan fırsatları  oldukça önemli seçenekler arasındadır. Müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Lüfer Tekneler Grubu, 40 yıldır deneyimini en iyi şekilde aktarmaktadır. Bu sebeple de istenilen organizasyonları hazırlayarak ucuz teknede nişan düzenlemektedir. İstanbul teknede nişan için de İstanbul’un her alanına özel olarak hazırlanmış fırsatlar bulunmaktadır. Bu sebeple de istenilen gezi ve organizasyon oluşturulur.  Boğazda teknede nişan seçenekleri arasında gelmektedir. Her seçeneğin olması da kına gecesi ve düğünler için en özel seçenekleri oluşturmaktadır. Her çiftin hayali olan lüks teknede nişan ile birlikte en özel seçenekleri bir araya getirmek için tercih edilmektedir. En kaliteli kına gecesini düzenlemek için özel seçenekler arasında vip teknede nişan töreni gelmektedir. Her açıdan evlenecek çiftlerin düşündüğü teknede nişan organizasyonu maliyeti oldukça düşün bir fiyat aralığını kapsar. Bu sebeple de istenilen geziye de uygun fiyatlarda olanak verir. Teknede nişan ücretleri her zaman minimum seviyelerde tutulmaktadır. Bu sebeple de en çok istenilen alternatifler arasında gelmektedir. Fırsatlar arasında ise teknede nişan  kampanyaları her zaman yapılmaktadır.

En çok tercih edilen Lüfer Tekneler Grubunun hazırlamış olduğu en önemli senekler arasında teknede  nişan fiyatları oldukça uygundur. Böylelikle istenilen ölçüde kişi sayısı ile belirli bir kapasitede geniş ölçüde iç haznesi olmaktadır. Her zaman birçok kişinin katılım sağlayabileceği kiralık teknede nişan organizasyonu düzenlemek isteyenler için en özel seçenekler arasındadır.

Boğazda Nişan Organizasyonu

Evlenecek çiftlerin  en özel anı olan düğün için öncelikle yapılan kına geceleri tekne keyfi ile uygun fiyatlarda  düzenlenmektedir. Teknede düzenlenen özel geceye en önemli misafirlerin  nişan organizasyonu için tekne kiralama seçimi kişilerin ekonomisini de bozmamaktadır. 50 kişilik teknede nişan düzenlemek isteyen kişiler için istenilen organizasyon hazırlanmaktadır. İsteyenlere özel olarak 100 kişilik teknede nişan de isteyenlere özel olarak düzenlenmektedir. 

Her zaman beklentileri en iyi şekilde karşılayan firma, ağırlanacak misafirlerin sayısına göre belirli bir taşıma kapasitesi bulundurmaktadır. Belirlenen taşıma kapasitesi içerisinde 150 kişilik teknede nişan de düzenlenmektedir. Belirtilen kişi sayısı ise maximum olarak davet için hazırlanan ise 200 kişilik teknede nişan organizasyonu olarak belirlenmiştir. 40 yıldır hizmet veren 40 yıldır sahibinden aracısız güvenli hizmet, Lüfer tekneler grubu, isteğe göre de Lüfer davet tekneleri bulundurarak istenilen davetlerin yapılması için çalışmaktadır. 

Teknede Nişan Organizasyonu Fiyatları

KAMPANYA-1 FİYATLARI 40 YILLIK LÜFER KALİTESİ VE GÜNCESİ İLE

Nişan Pastası,Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler,Limitsiz Meşrubat ve Meyve Suyu Servisi, Profesyonel DJ Performansı,15 Adet Aile Fotoğrafı,Video Çekimi,3 Saat Boğaz Turu

  50 Kişilik Kiralık Teknede Nişan Organizasyonu  18.000 TL

100 Kişilik Kiralık Teknede Nişan Organizasyonu 20.000 TL   

150 Kişilik Kiralık Teknede Nişan Organizasyonu 22.000 TL

200 Kişilik Kiralık Teknede Nişan Organizasyonu 25.000 TL

250 Kişilik Kiralık Teknede Nişan Organizasyonu 29.000 TL 

300 Kişilik Kiralık Teknede Nişan Organizasyonu 35.000 TL

350 Kişilik Kiralık Teknede Nişan Organizasyonu 40.000 TL  Yorum Yap

Ad Soyad