053 0015 4782

bilgi@lufer.com.tr

42 Yıldır İstanbul'un Tekne Kiralama Adresi

Özel Yat-7

Özel Yat-7

Yemekli Kapasite 6 Kişi , Kokteyl Kapasite 6 kişi .Günlük, saatlik ,akşam ,gündüz kiralık yat-motor yat.

İŞLETME BELGESİ: DENİZ TURİZMİ ARAÇLARI YAT İŞLETME BELGESİ

TEKNE BOYU: 12 METRE

TEKNE ENİ: 4 METRE

KAPASİTE: 6 KİŞİ

WC : 2 ADET

MUTFAK . VAR

DUŞ: VAR

SES SİSTEMİ: VAR

ISITMA SİSTEMİ: VAR

ÜCRETSİZ KALKIŞ VARIŞ NOKTALARI:                                                                        Anadoluhisarı,Göksu,Bebek,Kuruçeşme,Rumelihisarı, İstinye,Çubuklu, Vaniköy, Kuleli,Beylerbeyi,Karaköy

ÜCRETLİ KALKIŞ VARIŞ NOKTALARI:
Kadıköy, Tarabya, İstinye, Sarıyer,Beykoz,Ataköy,Adalar,Kalamış,Fenerbahçe,Pendik bölgelerinden kalkış / varış için mesafe farkı alınmaktadır.

İKRAM HİZMETİ: Menüler sayfamızdan tercih edeceğiniz bir menüyü satın alabileceğiniz gibi ,sadece tekne kiralayarak tüm yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Teknelerimizde tüm servis malzemeleri ve mutfak malzemeleri mevcuttur. Yardımcı eleman ve garson ücreti ekstradır

KİRALAMA SÜRESİ: Minimum kiralama süresi 2 saattir

VERİLEN HİZMETLER: Yemekli tekne kiralama,yemeksiz tekne kiralama,teknede doğum günü,yıl dönümü,nişan,kına gecesi,bekarlığa veda,nikah sonrası eğlence,iftar yemeği,şirket yemeği,mezuniyet kutlaması,parti,adalar turu,kısa boğaz turu,uzun boğaz turu,yüzme turu organizasyonları.

KİRALAMA FİYATI: 

Sıkça Sorulan Sorular

Yat mürettebatı yat kiralama fiyatına dahil midir?
Tüm tekne ve yat kiralama hizmetlerimizde personel ve yakıt ücreti fiyata dahildir.
Yat kiralama minimum kaç saat yapılabilir?
Tekne ve yat kiralaması günübirlik gezi tekneleri için minimum 1 saat kiralık yatlar için minimum 2 saattir.
Yat kiralama saatlik,günlük ve haftalık olabilir mi?
Yat kiralama hizmetlerimiz saatlik,günlük ve haftalık olabilmektedir. Konaklamalı şekilde verilecek hizmetler sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesi sahibi olan Deniz Turizmi Araçları tarafından verilebilir. Günübirlik gezi tekneleri konaklamalı hizmet veremezler.
İstanbul da Kiralık yat türleri nelerdir.
Firmamız 4 farklı türde kiralama hizmeti vermektedir.1-60 Kişi kapasiteli günübirlik kiralık gezi tekneleri,1-12 kişi kapasiteli kiralık yat türü tekneler,1-1000 kişi kapasiteli davet tekneleri,1-80 kişi kapasiteli gulet türü teknelerdir.
Yat kiralama nasıl olur?
Yat kiralama rezervasyon işlemleri müşteri ilişkileri yöneticimiz ile yapacağınız detaylı görüşme ile yapılmaktadır. Bu görüşmeleri tercihinize göre isterseniz telefon ,isterseniz ofisimizde veya kiralayacağınız yatın içinde yapabilirsiniz.Ön ödeme miktarı rezervasyon toplam bedelinin %50’si kadardır.
Yat kiralama fiyatları ne kadar?
Standart gezi teknesi kiralama fiyatları saati 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Günübirlik Kiralık teknelerimiz hafta içi günlerde minimum 2 saat hafta sonu akşam minimum 3 saat olarak kiralanabilmektedir. Günlük tekne kiralama fiyatlarımız 2000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir. Kiralık Davet Tekneleri fiyatları saatlik 750 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir .Kiralık yat fiyatlarımız saatlik 600 TL ile 1200 TLarasında değişmektedir
Kiralık yatlar ile hangi tür organizasyonlar yapılabilir?
Yemekli yat kiralama,yemeksiz yat kiralama, doğum günü,yıl dönümü,nişan,kına gecesi,bekarlığa veda,nikah sonrası eğlence,iftar yemeği,şirket yemeği,mezuniyet kutlaması,parti,adalar turu,kısa boğaz turu,uzun boğaz turu,yüzme turu organizasyonları yapabilirsiniz
Kiralık yatlarda müzik yayını nasıl yapılıyor?
Tüm kiralık yat ve günübirlik gezi teknelerimizde merkezi sistemden müzik yayını ,misafirlerin istekleri doğrultusunda yapılmakta olup cd veya usb yanınızda getirerek istediğiniz türde müzik dinleyebilirsiniz.Davet teknelerimizde ücretsiz, profesyonel ses sistemi ve dj performansı hizmeti verilmektedir
Düğün,nişan,kına gecesi,sünnet,nikah sonrası eğlence için sadece yat kiralayabilir miyim?
Evet .Tüm tekne organizasyonlarınız için sadece yat kirayabilirsiniz.Davet ve gezi teknelerimizde yiyecek içeceklerinizi kendiniz getirebileceğiniz gibi profesyonel catering firmasından da temin edebilirsiniz. Yatlarımızda dışarıdan yiyecek kabul edilmemektedir yemek servisi tarafımızdan sağlanmaktadır.
İstediğim saatte yat kiralayabilir miyim?
Evet.7/24 İstediğiniz saatlerde günlük,konaklamalı ,gündüz veya akşam yat kiralama hizmeti alabilirsiniz
Kiralık yatlara ücretsiz olarak nereden binebiliriz?
Kiralık yatlarımızın ücretsiz kalkış noktaları Boğaz sınırları içinde Eminönü, Karaköy, Kabataş, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Emirgan, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Beykoz, Çubuklu, Anadoluhisarı, Göksu deresi, Vaniköy, Kuleli, Beylerbeyi, Kadıköy semtleridir. Diğer semt ,bölge ve marinalardan (Kalamış, Ataköy, Pendik ),şehir hatları iskelelerinden yapılacak olan kalkışlarda iskele yanaşma ,indirme bindirme ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.
Kiralayacağım yatı önceden görebilir miyim?
Evet.Önceden randevu alarak yatlarımızı bağlı bulundukları limanlarda görebilirsiniz.
Yat kiralamak için ne zaman rezervasyon yapmalıyım?
Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül aylarında gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için mümkün olduğunca erkenrezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.İstediğiniz yatı ,istediğiniz saat aralığında kiralayabilmeniz için teklif aldığınız tarihten itibaren bir kaç gün içinde rezerve yapmanız gerekir.
Kiralık yat turlarında nereleri gezebiliriz?
Saatlik yat kiralama programlarımızda misafir istekleri doğrultusunda rezervasyon esnasında güzergah planlaması yapılmaktadır. Uzun Boğaz Turu,Kısa Boğaz Turu,Adalar Turu gibi tur programı belirlenir. Örneğin Karaköy kalkışlı 2 saatlik yat kiralama programında misafirler Karaköy rıhtımından tekneye kabul edilir daha sonra Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş,Ortaköy,Kuruçeşme,Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumelihisarı, Emirgan sahilleri gezilerek Avrupa yakasından
Yat kiralama ödemesini nasıl yapabilirim?
Seçeceğiniz yat ile ilgili yetkili personelimiz ile görüşülerek yat kiralama rezervasyon sözleşmesi yapılır.Toplam tutarın %50 si ön ödeme olarak yapılır, kalan tutar tur günü istenilen ödeme şekillerinden birisi ile gerçekleştirilir.Ödemelerinizi nakit,havale,kredi kartı veya online e-ticaret sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit veya vade farkı ödenilerek 9 taksite kadar ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
Güvenli turizm sertifikalı yat ve tekne ne demek?
Güvenli Turizm Sertifikalı KİRALIK YAT VE TEKNE: Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir.Belgeyi alan tesisler TGA ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulmaktadır. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılmakta ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmaktadır.

Yorum Yap

Ad Soyad