053 0015 4782

bilgi@lufer.com.tr

42 Yıldır İstanbul'un Tekne Kiralama Adresi

Lüfer-16

Lüfer-16

Yemekli Kapasite 500 Kişi , Kokteyl Kapasite 800 kişi .Günlük, saatlik ,akşam ,gündüz kiralık davet teknesi.

İŞLETME BELGESİ: DENİZ TURİZMİ ARAÇLARI GÜNÜBİRLİK DENİZ TURİZMİ ARACI İŞLETME BELGESİ

TEKNE BOYU: 45 METRE

TEKNE ENİ: 11 METRE

KAPASİTE:  800 KİŞİ

WC : 10 ADET

MUTFAK . VAR

DUŞ: VAR

SES SİSTEMİ: VAR

ISITMA SİSTEMİ: VAR

ÜCRETSİZ KALKIŞ VARIŞ NOKTALARI:                                                            Anadoluhisarı,Göksu,Bebek,Kuruçeşme,Rumelihisarı, İstinye,Çubuklu, Vaniköy, Kuleli,Beylerbeyi,Karaköy

ÜCRETLİ KALKIŞ VARIŞ NOKTALARI:
Kadıköy, Tarabya, İstinye, Sarıyer,Beykoz,Ataköy,Adalar,Kalamış,Fenerbahçe,Pendik bölgelerinden kalkış / varış için mesafe farkı alınmaktadır.

İKRAM HİZMETİ: Menüler sayfamızdan tercih edeceğiniz bir menüyü satın alabileceğiniz gibi ,sadece tekne kiralayarak tüm yiyecek ve içeceklerinizi kendiniz getirebilirsiniz. Teknelerimizde tüm servis malzemeleri ve mutfak malzemeleri mevcuttur. Yardımcı eleman ve garson ücreti ekstradır

KİRALAMA SÜRESİ: Minimum kiralama süresi 2 saattir

VERİLEN HİZMETLER: Yemekli tekne kiralama,yemeksiz tekne kiralama,teknede doğum günü,yıl dönümü,düğün,nişan,kına gecesi,bekarlığa veda,nikah sonrası eğlence,iftar yemeği,şirket yemeği,mezuniyet kutlaması,parti,adalar turu,kısa boğaz turu,uzun boğaz turu,yüzme turu organizasyonları.

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün,nişan,kına gecesi,sünnet,nikah sonrası eğlence için sadece tekne kiralayabilir miyim?
Evet .Tüm tekne organizasyonlarınız için sadece tekne kirayabilirsiniz.Davet ve gezi teknelerimizde yiyecek içeceklerinizi kendiniz getirebileceğiniz gibi profesyonel catering firmasından da temin edebilirsiniz. Yatlarımızda dışarıdan yiyecek kabul edilmemektedir yemek servisi tarafımızdan sağlanmaktadır.
Kiralık teknelerde müzik yayını nasıl yapılıyor?
Tüm kiralık yat ve günübirlik gezi teknelerimizde merkezi sistemden müzik yayını ,misafirlerin istekleri doğrultusunda yapılmakta olup cd veya usb yanınızda getirerek istediğiniz türde müzik dinleyebilirsiniz.Davet teknelerimizde ücretsiz, profesyonel ses sistemi ve dj performansı hizmeti verilmektedir
Kiralık tekneler ile hangi tür organizasyonlar yapılabilir?
Yemekli tekne kiralama,yemeksiz tekne kiralama,teknede doğum günü,yıl dönümü,nişan,kına gecesi,bekarlığa veda,nikah sonrası eğlence,iftar yemeği,şirket yemeği,mezuniyet kutlaması,parti,adalar turu,kısa boğaz turu,uzun boğaz turu,yüzme turu organizasyonları yapabilirsiniz
Tekne kiralama fiyatları ne kadar?
Standart gezi teknesi kiralama fiyatları saati 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Günübirlik Kiralık teknelerimiz hafta içi günlerde minimum 2 saat hafta sonu akşam minimum 3 saat olarak kiralanabilmektedir. Günlük tekne kiralama fiyatlarımız 2000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir. Kiralık Davet Tekneleri fiyatları saatlik 750 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir .Kiralık yat fiyatlarımız saatlik 600 TL ile 1200 TLarasında değişmektedir
Tekne kiralama nasıl yapılır?
Tekne kiralama rezervasyon işlemleri müşteri ilişkileri yöneticimiz ile yapacağınız detaylı görüşme ile yapılmaktadır. Bu görüşmeleri tercihinize göre isterseniz telefon ,isterseniz ofisimizde veya kiralayacağınız teknemizin içinde yapabilirsiniz.Ön ödeme miktarı rezervasyon toplam bedelinin %50’si kadardır.
İstanbul da Kiralık teknelerin türleri nelerdir.
Firmamızın 4 farklı türde kiralama hizmeti vermektedir.1-60 Kişi kapasiteli günübirlik kiralık gezi tekneleri,1-12 kişi kapasiteli kiralık yat türü tekneler,1-1000 kişi kapasiteli davet tekneleri,1-80 kişi kapasiteli gulet türü teknelerdir.
Tekne kiralama minimum kaç saat yapılabilir?
Tekne ve yat kiralaması günübirlik gezi tekneleri için minimum 1 saat kiralık yatlar için minimum 2 saattir.
Tekne kiralama saatlik,günlük ve haftalık olabilir mi?
Tekne/Yat kiralama hizmetlerimiz saatlik,günlük ve haftalık olabilmektedir. Konaklamalı şekilde verilecek hizmetler sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesi sahibi olan Deniz Turizmi Araçları tarafından verilebilir. Günübirlik gezi tekneleri konaklamalı hizmet veremezler.
Tekne mürettebatı tekne kiralama fiyatına dahil midir?
Tüm tekne ve yat kiralama hizmetlerimizde personel ve yakıt ücreti fiyata dahildir.
İstediğim saatte tekne kiralayabilir miyim?
Konaklamalı olmamak kaydı ile sabah 08:00 den gece 04:00 a kadar gezi ve davet teknelerini kiralayabilirsiniz. Konaklamalı tekne turu hizmetleri sadece turizm işletme belgeli ticari yatlar tarafından verilebilmektedir.
Kiralık teknelere ücretsiz olarak nerelerden binebiliriz?
Kiralık teknelerimizin ücretsiz kalkış noktaları Boğaz sınırları içinde Eminönü, Karaköy, Kabataş, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Emirgan, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Beykoz, Çubuklu, Anadoluhisarı, Göksu deresi, Vaniköy, Kuleli, Beylerbeyi, Kadıköy semtleridir. Diğer semt ,bölge ve marinalardan (Kalamış, Ataköy, Pendik ),şehir hatları iskelelerinden yapılacak olan kalkışlarda iskele yanaşma ,indirme bindirme ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.
Kiralayacağım tekneyi önceden görebilir miyim?
Evet.Önceden randevu alarak teknelerimizi bağlı bulundukları limanlarda görebilirsiniz.
Tekne kiralamak için ne zaman rezervasyon yapmalıyım?
Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül aylarında gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için mümkün olduğunca erkenrezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.İstediğiniz tekneyi, ,istediğiniz saat aralığında kiralayabilmeniz için teklif aldığınız tarihten itibaren bir kaç gün içinde rezerve yapmanız gerekir.
Kiralık tekne turlarında nereleri gezebiliriz?
Saatlik yat kiralama programlarımızda misafir istekleri doğrultusunda rezervasyon esnasında güzergah planlaması yapılmaktadır. Uzun Boğaz Turu,Kısa Boğaz Turu,Adalar Turu gibi tur programı belirlenir. Örneğin Karaköy kalkışlı 2 saatlik yat kiralama programında misafirler Karaköy rıhtımından tekneye kabul edilir daha sonra Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş,Ortaköy,Kuruçeşme,Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumelihisarı, Emirgan,İstinye,Yeniköy sahilleri gezilerek Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçilir Beykoz, Çubuklu, Kanlıca,Anadoluhisarı, Göksu, Küçüksu,Kandilli,Vaniköy,Çengelköy,Beylerbeyi,Kuzguncuk,Üsküdar sahilleri gezilerek Kız Kulesi önünden tekrar Avrupa yakasına geçilerek misafirler Karaköy rıhtımında indirilir.
Tekne kiralama ödemesini nasıl yapabilirim?
Seçeceğiniz tekne ile ilgili yetkili personelimiz ile görüşülerek tekne kiralama rezervasyon sözleşmesi yapılır.Toplam tutarın %50 si ön ödeme olarak yapılır, kalan tutar tur günü istenilen ödeme şekillerinden birisi ile gerçekleştirilir.Ödemelerinizi nakit,havale,kredi kartı veya online e-ticaret sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit veya vade farkı ödenilerek 9 taksite kadar ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
Yüzme turu için tekne kiralayabilir miyim?
Evet. Boğazda 3.körü bölgesindeki koylarda veya Adalar bölgesindeki koylarda yüzme ,güneşlenme,su üstü aktiviteleri için tekne kiralayabilirsiniz. Detaylı bilgiler yüzme turu için tekne kiralama sayfamızda mevcuttur.
Güvenli turizm sertifikalı yat ve tekne ne demek?
Güvenli Turizm Sertifikalı KİRALIK YAT VE TEKNE: Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir.Belgeyi alan tesisler TGA ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulmaktadır. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılmakta ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmaktadır.

Yorum Yap

Ad Soyad