053 0015 4782

bilgi@lufer.com.tr

42 Yıldır İstanbul'un Tekne Kiralama Adresi

Kiralık Tekneler İstanbul

Kiralık Tekneler İstanbul

Günlük, saatlik, yat ve tekne kiralama hizmetlerimiz ile dilediğiniz gün ve saatlerde yemeksiz, yemekli, kokteyl, kahvaltı eşliğinde boğaz keyfi

Davet Gemisi-Gezi Teknesi-Yat Kiralama

İSTANBUL KİRALIK TEKNELER :1979 Yılından bu güne Yat ve tekne kiralama hizmetlerimiz ile İstanbul Boğazı’nda sizlere muhteşem bir anı ve organizasyon yaşama imkanı sunuyoruz. Saatlik tekne yat kiralama, günlük ve konaklamalı veya günübirlik olarak yat gulet ve gezi teknesi kiralama seçeneklerimiz bulunmaktadır. Yatlarımızın kapasites 2 kişiden 60 kişiye kadar olup 60 kişi ve üstü gruplar için davet teknelerimiz kiralanabilmektedir. Ekonomik veya lüks yatlarımız ile gündüz veya akşam ,yemekli tekne kiralama veya yemeksiz tekne kiralama, kokteyl veya set servis düzeninde, kurumsal veya bireysel turlarınızı organize edebilirsiniz. Misafir sayınıza uygun yatı seçtikten sonra yatlarımızı bağlı bulunduğu iskelelerde gelip görebilirsiniz. İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası eşliğinde birbirinden güzel kiralık yatlarımız guletlerimiz ve gezi teknelerimiz ile misafir sayınıza ve bütçenize uygun yatı kiralayıp, dilediğiniz gün ve saatlerde dilediğiniz güzergahta Boğaz da teknede doğum günü,yıl dönümü,mezuniyet,kına gecesi,düğün,nişan,sünnet,kurumsal davet,şirket yemekleri,iş toplantıları,lansman,evlilik teklifi,yüzme turu,kahvaltı turu,adalar turu gibi tüm davet organizasyonlarınızı düzenleyebilirsiniz.40 Yıllık tecrübemiz kusursuz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla organizasyonlarınıza değer katmak,harika anılar yaşamanızı sağlamak en öncelikli hedefimizdir.


Boğazda 1 kişiden 1000 kişiye kadar tekne kiralama hizmetleri

1/50 Kişi arası gruplar için kiralık günübirlik gezinti / tenezzüh cinsi tekneler.
50/1000 Kişi arası gruplar için restoran tipi kiralık davet tekneleri.
1/12 Kişi arası gruplar için kiralık ticari yat cinsi tekneler.
1/100 Kişi arası gruplar için direkli yat ve kiralık guletler.

TEKNE KİRALAMA SAATLERİ                   

Saatlik tekne kiralama organizasyonları misafirlerin istekleri doğrultusunda düzenlenir. Saat:09:00/18:00 arasında 1-2-3-4-5-6-7-8 saatlik gündüz yemekli veya yemeksiz tekne kiralama hizmeti ,saat 18.00/24:00 arasında 3-4-5-6 saatlik akşam yemekli veya yemeksiz tekne kiralama hizmeti veya 24:00/04:00 arası gece tekne kiralama hizmetleri alabilirsiniz.Cuma,Cumartesi,Pazar  Akşamlarları tekne  kiralama saatlerimiz minimum 3 saattir.Gündüz,akşam ve gece saatlik tekne  kiralama fiyatlarımız farklıdır.

GÜNÜBİRLİK TEKNE KİRALAMAGünlük tekne kiralama hizmetlerimiz maksimum 60 kişi kapasiteli günübirlik kiralık gezi teknelerimiz ile yapılmaktadır.60 Kişi üstündeki günlük kiralama hizmetlerimiz kiralık davet teknelerimiz tarafından verilmektedir. Yüzme turu için günlük tekne kiralama hizmetlerimiz misafirlerin istekleri doğrultusunda saat:09:00/18:00 arasında belirlenecek saat aralığında yapılmaktadır.Yemekli veya yemeksiz olarak günlük tekne  kiralama yapabilirsiniz. Günlük kiralık gezi teknelerimiz  ile yapılacak yüzme turlarımız Karadeniz çıkışındaki Büyükliman ,Keçilik veya  Adalar bölgesindeki koylarda demirlenerek yapılmaktadır. Yüzme, güneşlenme, su sporları gibi aktiviteler yapılabilmekte, müsait koylarda karaya da çıkılabilmektedir. Tüm kiralık gezi teknelerimizde denizde can güvenliği tedbirleri tavizsiz olarak uygulanmaktadır.

KONAKLAMALI TEKNE KİRALAMA


Konaklamalı tekne kiralama hizmetleri sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan işletme belgeli yat türü Deniz Turizmi Araçları ile verilebilmektedir.Konaklamalı yat kiralama İstanbul içi veya İstanbul dışı olarak tercihinize göre yapılabilmektedir.Konaklamalı kiralık yatlarımız 2-4-6-8 kişilik olarak kiralanabilmekte olup beş yıldızlı otel konforunda hizmet vermekteyiz . Konaklamalı kiralık yatlarımızda klima ,duş, wc, çelik kasa,  buzdolabı gibi tüm ihtiyaç duyacağınız ekipmanlar bulunmaktadır.Konaklama süresi boyunca kaptan, gemici, servis personeli hizmet vermekte olup yata giriş saatleri 13:00’e kadar istenilen saat aralığında yapılabilmektedir.Günlük 5 saatlik seyir hakkınız bulunur. Seyir süresi ekstra ücretle uzatılabilir. Kalan sürelerde yatımız Boğaz veya Adalar çevresinde bulunan koylarda demirlemektedir. Konaklama fiyatlarına öğle ve akşam yemekleri ve alkollü alkolsüz içecekler dahil değildir. Sabah kahvaltısı, limitsiz sıcak ve soğuk içecekler fiyata dahildir.

KİRALIK TEKNELER TUR GÜZERGAHI

Saatlik tekne kiralama programlarımızda misafir istekleri doğrultusunda rezervasyon esnasında güzergah planlaması yapılmaktadır. Uzun Boğaz Turu,Kısa Boğaz Turu,Adalar Turu gibi tur programı belirlenir. Örneğin Karaköy kalkışlı 2 saatlik gezi teknesi kiralama programında misafirler Karaköy rıhtımından tekneye kabul edilir daha sonra Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş,Ortaköy,Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumelihisarı, Emirgan sahilleri gezilerek Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçilir Kanlıca,Anadoluhisarı,Göksu,Küçüksu,Kandilli,Vaniköy,Kuleli,Çengelköy, Beylerbeyi,Kuzguncuk Üsküdar sahilinden Kız Kulesi teğet geçilerek tekrar Avrupa yakasına Karaköy rıhtımına yanaşılarak misafirler yattan indirilir.Bu tur kısa Boğaz Turudur.Uzun Boğaz Turu yat kiralama programında kısa tur programına ilave olarak İstinye, Yeniköy,  Tarabya, Kireçburnu, Büyükdere, Sarıyer, Rumeli Kavağı, Anadolu Kavağı ,Beykoz,Paşabahçe,Çubuklu sahilleri de gezilmektedir.Kiralık gezi teknelerimiz ile Uzun Boğaz Turları 5 saat sürmektedir.

KİRALIK TEKNE ÜCRETSİZ KALKIŞ NOKTALARI

Kiralık gezi teknelerimizin ücretsiz kalkış noktaları Boğaz sınırları içinde Eminönü, Karaköy, Kabataş, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Emirgan, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Beykoz, Çubuklu, Anadoluhisarı, Göksu deresi, Vaniköy, Kuleli, Beylerbeyi, Kadıköy semtleridir. Diğer semt ,bölge ve  marinalardan (Kalamış, Ataköy, Pendik ),şehir hatları iskelelerinden yapılacak olan kalkışlarda iskele yanaşma ,indirme bindirme ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.

TEKNE VE YAT KİRALAMA FİYATLARI İSTANBUL

Tekne ve yat kiralama fiyatlarımız kiralayacağınız teknenin kapasitesi,nitelikleri,konfor özellikleri,rezervasyon tarihi,kiralama saat aralığı,tur güzergahına göre değişmektedir. Standart gezi teknesi kiralama fiyatları saati 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Günübirlik Kiralık teknelerimiz hafta içi günlerde minimum 2 saat hafta sonu akşam minimum 3 saat olarak kiralanabilmektedir. Günlük tekne  ve yet kiralama fiyatlarımız 2000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir. Kiralık Davet Tekneleri fiyatları saatlik 750 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir .Tüm kiralık gezi teknelerimizde ve yatlarımızda kiralama fiyatlarımıza  çay, nescafe ,su ikramı  dahildir.Yemekli Tekne ve yat kiralama hizmetlerimizde seçeceğiniz teknenin  kirasına ,seçeceğiniz menü bedeli kişi başı olarak ilave edilir.

TEKNE VE YAT KİRALAMA REZERVASYON

Tekne kiralama rezervasyon işlemleri müşteri ilişkileri yöneticimiz ile yapacağınız detaylı görüşme ile yapılmaktadır. Bu görüşmeleri tercihinize göre isterseniz telefon ,isterseniz ofisimizde veya kiralayacağınız teknemizin içinde yapabilirsiniz.Rezevasyon tarihi,misafir sayısı,yat turu güzergahı,saat aralığı,menü kalkış noktası gibi tüm detaylar belirlendikten sonra rezervasyon sözleşmesi yapılır ve ön ödeme hesabımıza geçtiğinde tekne kiralama rezervasyonunuz kesinleşir. Ön ödeme miktarı rezervasyon toplam bedelinin %50’si kadardır.Ödemenizi havale,eft veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Tüm bankalarla anlaşmalı maksimum 9 taksitle ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur.Kredi kartı ile    e-ticaret sistemimiz üzerinden de güvenli ödeme yapabilirsiniz.

TEKNE VE YAT KİRALAMA REZERVASYON İPTALİ

Tekne kiralama rezervasyonlarınızı, olağan üstü haller, deprem, pandemi, belgelendirilmiş  sağlık problemleri, hava şartlarından dolayı deniz ulaşım hizmetlerinin verilememesi ,devletin verilecek hizmetleri yasaklaması gibi hallerde koşulsuz iptal edebilirsiniz.Eğer ön ödeme yapılmış ise tamamı tarafınıza iade edilir. Olağan üstü haller dışında mazeretsiz olarak yapılan iptallerde ön ödeme iade edilemez. Rezervasyon tarihinden  minimum 30 gün önce yapılan mazeretsiz iptallerde  başka bir tarihe erteleme veya %20 cezai şart uygulanır.

TEKNE KİRALAMA FİRMALARI İSTANBUL

İSTANBUL Tekne  kiralama firmaları 2634 sayılı turizmi teşvik kanunu kapsamında Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan Günübirlik Deniz Turizmi Araçları Turizm İşletme Belgesi sahibi veya kiracısı olmak, TÜRSAB üyesi seyahat acentası olmak ve İMEAK Deniz Ticaret Odası üyesi olmak zorundadır. Belirttiğimiz kurumlardan belgeli olmayan gerçek veya tüzel kişiler ve online platformlar hukuka aykırı olarak faaliyet göstermektedir.TÜRSAB veya İMEAK Deniz Ticaret Odası üyesi olmayan gerçek ve tüzel kişilerin yat kiralama aracılık hizmetleri vermesi yasaktır.Kiralayacağınız  yatın veya aracı kurumun Turizm işletme belgesini ve kapasitesini,TÜRSAB veya DTO üyelik belgelerini sorgulayınız.

GÜVENLİ TURİZM SERTİFİKALI KİRALIK TEKNELER YATLAR

Güvenli Turizm Sertifikalı KİRALIK TEKNELER  VE YATLAR Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir.Belgeyi alan tesisler TGA ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulmaktadır. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılmakta ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmaktadır.

     

Sıkça Sorulan Sorular

Düğün,nişan,kına gecesi,sünnet,nikah sonrası eğlence için sadece tekne kiralayabilir miyim?
Evet .Tüm tekne organizasyonlarınız için sadece tekne kirayabilirsiniz.Davet ve gezi teknelerimizde yiyecek içeceklerinizi kendiniz getirebileceğiniz gibi profesyonel catering firmasından da temin edebilirsiniz. Yatlarımızda dışarıdan yiyecek kabul edilmemektedir yemek servisi tarafımızdan sağlanmaktadır.
Kiralık teknelerde müzik yayını nasıl yapılıyor?
Tüm kiralık yat ve günübirlik gezi teknelerimizde merkezi sistemden müzik yayını ,misafirlerin istekleri doğrultusunda yapılmakta olup cd veya usb yanınızda getirerek istediğiniz türde müzik dinleyebilirsiniz.Davet teknelerimizde ücretsiz, profesyonel ses sistemi ve dj performansı hizmeti verilmektedir
Kiralık tekneler ile hangi tür organizasyonlar yapılabilir?
Yemekli tekne kiralama,yemeksiz tekne kiralama,teknede doğum günü,yıl dönümü,nişan,kına gecesi,bekarlığa veda,nikah sonrası eğlence,iftar yemeği,şirket yemeği,mezuniyet kutlaması,parti,adalar turu,kısa boğaz turu,uzun boğaz turu,yüzme turu organizasyonları yapabilirsiniz
Tekne kiralama fiyatları ne kadar?
Standart gezi teknesi kiralama fiyatları saati 400 TL ile 1000 TL arasında değişmektedir. Günübirlik Kiralık teknelerimiz hafta içi günlerde minimum 2 saat hafta sonu akşam minimum 3 saat olarak kiralanabilmektedir. Günlük tekne kiralama fiyatlarımız 2000 TL ile 4000 TL arasında değişmektedir. Kiralık Davet Tekneleri fiyatları saatlik 750 TL ile 3500 TL arasında değişmektedir .Kiralık yat fiyatlarımız saatlik 600 TL ile 1200 TLarasında değişmektedir
Tekne kiralama nasıl yapılır?
Tekne kiralama rezervasyon işlemleri müşteri ilişkileri yöneticimiz ile yapacağınız detaylı görüşme ile yapılmaktadır. Bu görüşmeleri tercihinize göre isterseniz telefon ,isterseniz ofisimizde veya kiralayacağınız teknemizin içinde yapabilirsiniz.Ön ödeme miktarı rezervasyon toplam bedelinin %50’si kadardır.
İstanbul da Kiralık teknelerin türleri nelerdir.
Firmamızın 4 farklı türde kiralama hizmeti vermektedir.1-60 Kişi kapasiteli günübirlik kiralık gezi tekneleri,1-12 kişi kapasiteli kiralık yat türü tekneler,1-1000 kişi kapasiteli davet tekneleri,1-80 kişi kapasiteli gulet türü teknelerdir.
Tekne kiralama minimum kaç saat yapılabilir?
Tekne ve yat kiralaması günübirlik gezi tekneleri için minimum 1 saat kiralık yatlar için minimum 2 saattir.
Tekne kiralama saatlik,günlük ve haftalık olabilir mi?
Tekne/Yat kiralama hizmetlerimiz saatlik,günlük ve haftalık olabilmektedir. Konaklamalı şekilde verilecek hizmetler sadece Kültür ve Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesi sahibi olan Deniz Turizmi Araçları tarafından verilebilir. Günübirlik gezi tekneleri konaklamalı hizmet veremezler.
Tekne mürettebatı tekne kiralama fiyatına dahil midir?
Tüm tekne ve yat kiralama hizmetlerimizde personel ve yakıt ücreti fiyata dahildir.
Güvenli turizm sertifikalı yat ve tekne ne demek?
Güvenli Turizm Sertifikalı KİRALIK YAT VE TEKNE: Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir.Belgeyi alan tesisler TGA ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulmaktadır. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılmakta ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmaktadır.
İstediğim saatte tekne kiralayabilir miyim?
Konaklamalı olmamak kaydı ile sabah 08:00 den gece 04:00 a kadar gezi ve davet teknelerini kiralayabilirsiniz. Konaklamalı tekne turu hizmetleri sadece turizm işletme belgeli ticari yatlar tarafından verilebilmektedir.
Kiralık teknelere ücretsiz olarak nerelerden binebiliriz?
Kiralık teknelerimizin ücretsiz kalkış noktaları Boğaz sınırları içinde Eminönü, Karaköy, Kabataş, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Emirgan, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Beykoz, Çubuklu, Anadoluhisarı, Göksu deresi, Vaniköy, Kuleli, Beylerbeyi, Kadıköy semtleridir. Diğer semt ,bölge ve marinalardan (Kalamış, Ataköy, Pendik ),şehir hatları iskelelerinden yapılacak olan kalkışlarda iskele yanaşma ,indirme bindirme ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır.
Kiralayacağım tekneyi önceden görebilir miyim?
Evet.Önceden randevu alarak teknelerimizi bağlı bulundukları limanlarda görebilirsiniz.
Tekne kiralamak için ne zaman rezervasyon yapmalıyım?
Mayıs,Haziran,Temmuz,Ağustos,Eylül aylarında gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için mümkün olduğunca erkenrezervasyon yapmanızı tavsiye ederiz.İstediğiniz tekneyi, ,istediğiniz saat aralığında kiralayabilmeniz için teklif aldığınız tarihten itibaren bir kaç gün içinde rezerve yapmanız gerekir.
Kiralık tekne turlarında nereleri gezebiliriz?
Saatlik yat kiralama programlarımızda misafir istekleri doğrultusunda rezervasyon esnasında güzergah planlaması yapılmaktadır. Uzun Boğaz Turu,Kısa Boğaz Turu,Adalar Turu gibi tur programı belirlenir. Örneğin Karaköy kalkışlı 2 saatlik yat kiralama programında misafirler Karaköy rıhtımından tekneye kabul edilir daha sonra Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş,Ortaköy,Kuruçeşme,Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumelihisarı, Emirgan,İstinye,Yeniköy sahilleri gezilerek Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçilir Beykoz, Çubuklu, Kanlıca,Anadoluhisarı, Göksu, Küçüksu,Kandilli,Vaniköy,Çengelköy,Beylerbeyi,Kuzguncuk,Üsküdar sahilleri gezilerek Kız Kulesi önünden tekrar Avrupa yakasına geçilerek misafirler Karaköy rıhtımında indirilir.
Tekne kiralama ödemesini nasıl yapabilirim?
Seçeceğiniz tekne ile ilgili yetkili personelimiz ile görüşülerek tekne kiralama rezervasyon sözleşmesi yapılır.Toplam tutarın %50 si ön ödeme olarak yapılır, kalan tutar tur günü istenilen ödeme şekillerinden birisi ile gerçekleştirilir.Ödemelerinizi nakit,havale,kredi kartı veya online e-ticaret sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit veya vade farkı ödenilerek 9 taksite kadar ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
Yüzme turu için tekne kiralayabilir miyim?
Evet. Boğazda 3.körü bölgesindeki koylarda veya Adalar bölgesindeki koylarda yüzme ,güneşlenme,su üstü aktiviteleri için tekne kiralayabilirsiniz. Detaylı bilgiler yüzme turu için tekne kiralama sayfamızda mevcuttur.

Video

Yorumlar

 • Akif Dörtkardeşler 18.09.2015

  350 kişilik bir organizasyondu. Teknenin açık alalnı diğer teknelere göre daha geniş. Biz kalabalık olduğumuz için çok katlı bir yere ihtiyacımız vardı bu yüzden burayı tercih ettik. Yemekleri hizmet kalitesi vs çok memnun kaldık. Tekne için araştırma yapanlara tavsiye ederim

 • Vedat&Nilüfer 01.08.2015

  1.8.15 te umduğumdan da güzel, aksiliksiz bir düğün yaşattığınız için öncelikle Nur Hn. ve özverili ekibine minnettarlığımı sunarım. Tekne araştırırken güven duyma konusunda çok problem yaşadık ve araştırmalar yaptık. Teklif aşamasından düğün bitimine kadar sorunsuz şekilde beni rahatlatıp, elinden geleni ardına koymadığınız, ricalarımı kırmayıp, aksine extra güzellikler katıp düğünümü daha da unutulmaz hale getirdiğiniz için binlerce kez teşekkürler. Aklınız tamamen rahat bir şekilde kendinizi teslim edebileceğiniz bir ekip.. Lezzetli yemekler, kusursuz servis, güleryüzlü personel, sıcak yaklaşım, fiyat-hizmet dengesi olarak hakkını veren bir firma. Dj performansı, foto çekimi ile komple kafa yormadan kendinizi teslim edebileceğiniz çalışanlarla örülü.. Allah emeklerinizin karşılığını sonuna kadar göstersin inşallah. Daha iyisi can sağlığı... Verdiğimiz her kuruşu sonuna kadar hak ettiler. Nice güzel günlere... Sevgiler...

 • Füsun & Poyraz 16.09.2016

  Teknede düğün yapmak insanın kafasında türlü türlü soruları da beraberinde getiriyor. Özellikle fiyat konusunda. Bu tür düğünleri genelde sosyete programlarında izliyoruz. Biz de eşimle heves ettik ve araştırmaya başladık internetten. Gördük ki en cazip fiyatlar sizde, yorumları da okuyunca sizin ne kadar köklü ve kaliteli bir firma olduğunuzu öğrendik. Düğün öncesi organizasyon sorumlusu Ali Bey'le yazışmalarımda bana çok yardımcı oldu. Tüm detayları, menüleri ve düğün planını beraber onunla çizdik. Sağolsun bizim isteklerimizi kırmadı. Düğün tedirginliğimiz düğüne giriş yaptığımızda ortadan kayboldu. Çünkü karşılama, servis, yemekler, sahne performansı dört dörtlük hazırlanmıştı. Beni tercihimde yanıltmadığınız için size minettarım. Konuklarımla beraber çok eğlendik. Onlar da sizden büyük övgüyle bahsetti. Ali Bey'e ve ekibine herşey için teşekkür ediyorum.

 • Neriman&Uğur 24.08.2016

  Nasıl anlatacağım bilemiyorum. Lüfer ailesi başta rezervasyon ve sonrası düğün için bize çok yardımcı oldular. Tek korkumuz konuklarımızın hoşnutsuzluğuydu ama korkularımızın boşa çıkması bi yana konuklarım teknenizi ve hizmetinizi öve öve bitiremediler. Organizasyon, tekne seyri, iç ve dış dizayn ve hizmet gerçekten kusursuzdu. Organizasyon sorumlusu Ali Bey bize gerçekten çok yardımcı oldu. Kendisine teşekkürlerimi sunarım. Tekne düğünü yapacak çiftlere şiddetle Lüfer Teknelerini tavsiye ediyorum. Kesinlikle pişman olmazsınız.

 • Kübra&Erkut 09.09.2016

  Boğazda tekne düğünü ve Lüfer. İkisi beraber olmadan kesinlikle güzel bir düğün olmayacağına inanıyorum. Yine o güzel düğün anım geldi aklıma sizlerle. Özellikle personelinize o üstün ve kusursuz hizmet için teşekkürlerimi sunuyorum. Benim aklıma gelmeyen şeyleri bile düğün gecemde göz önümde buldum. Sağolsunlar herşeyi düşünmüşler. İnşallah bu elit kalitenizden iş hayatınız boyunca hiçbir zaman ödün vermezsiniz. Gerçekten takdire şayan bir hizmet anlayışınız var. Yemekler enfes, düğün pastası harika hazırlanmış ve çok lezizdi. Ayrıca Tüm gezi boyunca bize eşlik eden Can Kaptan'a, herşeyi en ince ayrıntısına kadar bize sunan personel sorumlusu Ali Bey'e en içten teşekkürlerimi sunuyorum bu muazzam düğün gecem için. Boğazda bir düğün çok ayrı bir keyif Lüfer farkıyla.

 • Rıza&Canan 06.08.2016

  Normalde titiz bir yapım vardır. Lüfer Tekneleri bana bu konuda çok yardımcı oldu. Bana çeşitli dekorasyon örnekleri sundular. Dahası isteğim üzerine düğünümden önce onlarla birlikte ufak bir prova yapmama olanak sağladılar. İlk olarak personel çok sıcak karşıladı beni. Gemi dizaynı, süslemeler çok zevkli olarak tasarlanmıştı. Ayrıca beni mutfaklarına götürerek yiyecek ve içeceklerden tattırdılar. Oranın görevlisi Aycan Hanım bana bu konuda çok yardımcı oldu. Gerçekten de yemekleri enfes özellikle de spesiyal köftesinden mutlaka tatmanızı tavsiye ederim. Özellikle gemi hijyen açısından da dört dörtlük. Sonuçta düğünüm aynı provadaki gibi harikulade bir şekilde geçti. Lüfer Teknelerine sonsuz teşekkürler.

 • Sümeyra&Nuri 08.06.2016

  Eskiden beri eşimle beraber hayalimizde düğünümüzü Boğaz'da gerçekleştirmek vardı ama özellikle yemekler ve düğün pastası kalitesi konusunda çekincelerimiz vardı. Bir arkadaşım bana Lüfer Teknelerini tavsiye etti. Ben de ona güvenip düğünümü Lüfer Teknesi'nde gerçekleştirdim. Sonuçta oldukça şaşırdım yemekler harikuladeydi, personel ve servis kalitesi kusursuzdu. Personel bize her konuda yardımcı oldu, görevlerini eksiksiz yerine getirdiler. Gemi ve gemi içi dizaynı oldukça şık hazırlanmış, sandalye, masalar özenle seçilmiş, giydirmeleri çok güzel yapılmıştı. Konuştuğum konuklarım benimle bu konuda hem fikirdi. Ortamın kusursuz oluşu bana Lüfer Tekneleri'nin nasıl kaliteli bir firma olduğunu gösterdi. Sonuçta çok güzel bir gece geçirdik konuklarımızla beraber. Sizi tebrik ederim Lüfer Tekneleri

 • MURAT DEROĞLU

  MERHABA ; SEVGİLİ EŞİM VE BEN LÜFER AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİZ ,KUSURSUZDU,SİNEM HANIM VERDİĞİ TÜM SÖZLERİ YERİNE GETİRMİŞ , GÖRÜNCE HARİKA DEDİĞİMİZ BİR ORTAM HAZIRLANMIŞTI, EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ. MÜZİK NE İSTİYORSAK ÇALDI BİZ DOĞULUYUZ GÖNLÜMÜZCE EĞLENDİK ,TAVSİYE EDİYORUZ.

 • Zeki&Tansu 19.05.2016

  Güler yüzlü personelleri bize çok yardımcı oldu düğünümüzde. Servisler hızlı, yemekler sıcak ve tazeydi. Bu fiyata bu kalitede düğün pastasına doğrusu şaşırdım, pasta lezizdi. Ayrıca ses düzeni iyi ayarlanmış, volüm tam ayarda, çınlama, tiz vs. yoktu. Kısacasa dört dörtlük bir hizmetleri var. Herşey için teşekkürler.

Yorum Yap

Ad Soyad