053 0015 4782

bilgi@lufer.com.tr

42 Yıldır İstanbul'un Tekne Kiralama Adresi

Boğazda Teknede Mezuniyet Balosu

Boğazda Teknede Mezuniyet Balosu

Bağaz ın Muhteşem Güzellikleri Eşliğinde Teknede Mezuniyet Kutlaması. Her bütçeye uygun güvenli gezi ve davet tekneleri.

TEKNEDE MEZUNİYET BALOSU 

Mezuniyet Zamanı yaklaşıyor artık geçen yılların stresini atma zamanı. Seneler boyunca duvarlar arasında geçen bir öğrencilik döneminden sonra kim artık klasikleşmiş bir otelde mezuniyet balosunu tercih eder. Neden sıkıcı eski moda otel partilerinden vazgeçip sizin ve arkadaşlarınızın bir ömür boyu hatırlayacağı eşi benzeri olmayan ve hayatınız boyunca sadece bir defa yaşayacağınız bir yatta mezuniyet planlamıyorsunuz? İstanbul boğazının eşsiz manzarası ve büyüsünün etkisini yıllar sonra mezuniyet fotoğraflarınıza baktıktan sonra verdiğiniz bu kararın doğruluğunu bir kez daha anlayacaksınız. Mezuniyet Balosu ömür boyu yalnızca bir kez gelir ve gerçekten hatırlanacak bir gece yapmanıza yardımcı olmak istiyoruz. İster aynı dönem okuduğunuz tüm okul arkadaşlarınızın katılacağı büyük bir organizasyon istersenizde lüks yatlarımızda yapacağınız bir yatta mezuniyet kutlamasında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Lüfer Tekneler Grubu 1979 yılında kurulduğu günden beri sizler için en keyifli ve en unutulmaz organizasyonların mimarlık görevini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman herşeyden önde tutarak işimizi yapmaya devam ediyoruz ve edeceğiz.

Teknede Mezuniyet Kutlaması

Teknede mezuniyet balosu yapmak bir mekan kapatmaktan veya bir otelin salonunu kapatmaktan hem daha ekonomik hemde daha konforlu olacaktır. Bütçenize uygun çeşitli menülerimizde ister yemekli bir organizasyon istersenizde kokteyllerin servis edildiği bir organizasyon tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak, isteğinize göre sadece tekneyi kiralayıp kendi yemek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. Teknelerimiz 10-20-30-50-100-250-500-1000 kişi kapasitesi arasında olup hepsi birbirinden keyifli ve konforlu teknelerimiz ile sizlerin istekleri ile hizmet etmekteyiz. Mezuniyet balosu sadece sizlere özel olup dışarıdan yabancı kişi ve gruplar teknemize kabul edilmemektedir. Teknelerimizin her türlü hava koşuluna dayanıklı olup olumsuz hava şartlarında geniş ve ferah olan kapalı salonlarımızda siz değerli misafirlerimize hizmet vermekteyiz. Teknede Mezuniyet Organizasyonları 4 saat sürüp gün içerisinde sizin seçtiğiniz saat aralıklarında organizasyonunuzu gerçekleştirmekteyiz. Teknede MezuniyetOrganizasyonunuz süresince Profesyonel DJ performansı olacaktır ekstra olarak isteğinize göre dışarıdan canlı müzik performansı için müzisyenler çağırılabilmektedir.

 Yatta Mezuniyet Organizasyonu

Okulun düzenlediği başka bir mezuniyet organizasyonundan sonra bir After Party’ e kim hayır diyebilir ki. Yıllar boyunca arkadaşlık ettiğiniz ve ayrılmaz olduğunuz arkadaşlarınızla kendi kendimize olalım ve eğlenelim diyorsanız Lüks bir motoryattan daha iyi bir seçenek olamaz. Birbirinden Lüks 5-10-25-50 kişilik lüks yatlarımız ile unutmak istemiyeceğiniz anılarınıza bir yenisini daha eklemenize katkımız olucağından dolayı mutluluk duyuyoruz. Her türlü bütçeye uygun çeşitli menülerimizde ister yemekli bir organizasyon istersenizde kokteyllerin servis edildiği bir organizasyon tercih edebilirsiniz. Bunlara ek olarak, isteğinize göre sadece tekneyi kiralayıp kendi yemek ve içeceklerinizi getirebilirsiniz. İsteğinize göre Yat organizasyonlarında Profesyonel Dj veya canlı müzik performansı için müzisyenler çağırılabilmektedir. Yatlarımız her türlü hava koşuluna dayanıklı olup olumsuz hava şartlarında geniş ve ferah olan güvertelerimizde sizlere hizmet vermektedir. Tamamen sizlerin istekleri üzerine organizasyonlarımızı şekillendiriyoruz.


Yorum Yap

Ad Soyad