053 0015 4782

bilgi@lufer.com.tr

42 Yıldır İstanbul'un Tekne Kiralama Adresi

Teknede Sünnet Düğünü

Teknede Sünnet Düğünü

Boğaz da Teknede Sünnet Düğünü Kampanyaları.Taht, Sünnet koltuğu, Palyaço tekne iç ve dış balon süslemeleri ile hazırlanmış Sünnet Düğünü Teknelerimiz ile nezih bir ortamda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

BOĞAZ DA TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ

ORGANİZASYONU

Erkek çocuklarınızın dönüm noktalarını unutulmaz kılmak üzere İstanbul’da Boğaz’da Teknede Sünnet Düğünü, Sünnet yemeği ,Sünnet kokteyli veya sadece tekne kiralayarak, ikramsız sünnet daveti hizmetleri sunmaktayız. Taht, Sünnet koltuğu, Palyaço tekne iç ve dış balon süslemeleri ile hazırlanmış Sünnet Düğünü Teknelerimiz ile nezih bir ortamda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Sünnet düğünü davetleri için yemek menüsü ,kokteyl menüsü,ikramsız organizasyon paketi gibi seçeneklerimiz mevcut olup sadece tekne kiralayarak tüm organizasyonunuzu kendiniz de gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız ve tüm teknelerimiz Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belgelendirilip denetlenen Resmi Deniz Turizmi Araçları olup, Firmamızda İSO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Uygulanmaktadır.5 Yıldızlı otel mutfakları ile aynı standartlara sahip olan hijyenik mutfaklarımızda üretilen Menülerimiz usta aşçılar tarafından istekleriniz doğrultusunda hazırlanarak,turizm eğitimli güler yüzlü personelimiz tarafından siz değerli misafirlerimize itina ile servis edilir. 40 Yıldan fazla süredir teknede düğün , nişan, kına, sünnet, şirket yemekleri ,kurumsal davetler,lansman gibi tüm deniz üstü organizasyonlara ev sahipliği yapmış olan deneyimli ekibimiz ve seçkin personelimiz ,sizlerin ve davetlilerinizin harika anılar yaşayabilmeniz adına hizmete hazırdır
Teknede sünnet düğünü organizasyonlarınız istekleriniz doğrultusunda  masa ve sandalyeler giydirilir, Müzik sistemi canlı veya dj performansı şeklinde hazırlanır. Sünnet Düğünü organizasyonlarında kiralayabileceğiniz yat ,gezi teknesi ve davet teknelerimiz 25 – 50 – 100 -150– 200 –250-300- 350-400-450– 500 kişi kapasiteli olup İstanbul da faaliyet gösteren en şık tekne ve yatlardır. Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz, kokteyl, aperatif menü veya sadece Tekne kiralama seçenekleri sunuyoruz. Özel isteklerinizi ve farklı tasarım düşüncelerinizi birlikte paylaşabiliriz. Teknede sünnet düğünü fiyatlarımız organizasyonunuzun niteliğine,tur güzergahına,menü seçeneklerine,tekne kapasitesi ve tekne cinsine göre belirlenmektedir.

Teknede Sünnet Düğünü Kampanya Fiyatları

KAMPANYA-1 FİYATLARI 40 YILLIK LÜFER KALİTESİ VE GÜNCESİ İLE

Düğün Pastası,Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler,Limitsiz Meşrubat ve Meyve Suyu Servisi, Profesyonel DJ Performansı,3 Saat Boğaz Turu

  50 Kişilik Kiralık Teknede Sünnet Düğünü   18.000 TL

100 Kişilik Kiralık Teknede Sünnet Düğünü 20.000 TL   

150 Kişilik Kiralık Teknede Sünnet Düğünü 22.000 TL

200 Kişilik Kiralık Teknede Sünnet Düğünü 25.000 TL

250 Kişilik Kiralık Teknede Sünnet Düğünü 29.000 TL 

300 Kişilik Kiralık Teknede Sünnet Düğünü 35.000 TL

350 Kişilik Kiralık Teknede Sünnet Düğünü 40.000 TL  

100 Kişi ve üstü teknede sünnet düğünü organizasyonlarında sünnet tahtı,papatya balon süslemesi,video çekimi fiyatlarımıza dahildir.


Sıkça Sorulan Sorular

Teknede sünnet düğünü nasıl olur?
Teknede sünnet düğünü organizasyonları kapalı ve sabit mekanlara nazaran çok daha keyifli, misafirlerin hem eğlenebileceği hem de düğününüzün her anında farklı bir manzara yaşayabileceği,farlılıklarla dolu bir atmosferdir. Bu itibarla son zamanlarda en çok tercih edilen mekanlar düğün tekneleridir. Kapalı,yarı açık,tam açık alanlarda istediğiniz kapasite ve konseptlerde organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Teknede sünnet düğünüfiyatları ne kadar?
Teknede sünnet düğünüfiyatları misafir sayısına,tekne kalitesine,kalkış varış noktaları ve seçilen menüye göre değişkenlik göstermektedir.EKONOMİK UYGUN FİYATLI TEKNEDE SÜNNET DÜĞÜNÜ ORGANİZASYONLARI yapılabildiği gibi, VIP ultra lüks teknede sünnet düğünü organizasyonları yapılabilmektedir.Kampanyalar sayfamızda görebileceğiniz 90 TL den başlayan fiyatlarla en uygun fiyatlı ekonomik sünnet düğünü paketleri 250 TL den başlayan fiyatlarla VIP düğün paketlerimiz mevcuttur.
Teknede sünnet düğünü kaç saat sürmektedir?
Teknede sünnet düğünü organizasyonları akşam veya gündüz olarak yapılabilmektedir. Gündüz yapılan tekne düğünleri 2-3-4-5 saat ,akşam yapılan tekne düğünleri 3-4 saat olarak misafirlerin istekleri doğrultusunda planlanmaktadır.Gündüz düğünleri 12:00/18:00 saatleri arasında akşam düğünleri 18:00/24:00 saatleri arasında tercih edilecek saat diliminde yapılır.
Teknede sünnet düğünükampanya fiyatlarına neler dahildir?
Teknede sünnet düğünü kampanya fiyatlarına,seçeceğiniz menü, 3 saat boğaz turu,15 adet aile fotoğrafı, video çekimi,masa sandalye süslemesi, sihirbazlı sünnet organizasyonu paketi,profesyonel DJ performansı dahildir.
Sünnet düğünü için sadece tekne kiralayıp organizasyonu kendimiz yapabilir miyiz?
Evet.Sitemizde bulunan davet teknelerimizden misafir sayınıza uygun olan tekneyi kiralayarak tüm organizasyonu kendiniz yapabilirsiniz.
Teknede eğlence ve müzik nasıl oluyor?
Tüm davet teknelerimizde profesyonel ses sistemi ve DJ bulunmakta olup ,şarkı listeleri ve program tur öncesi görüşülerek belirlenmektedir. Canlı sahne performansları için bazı teknelerimizde ses sistemleri yeterli olmayabilir.Rezervasyon öncesinde müşteri temsicilerimiz ile değerlendirilmesi gerekmektedir
Tekne süslemesi paket fiyatlarına dahil midir?
Tekne girişinin tüller bağlanarak süslenmesi , sandalyelere istenilen renklerde tül bağlanması,masalarda yapay çiçek veya şamdan, ptotokol masasının süslenmesi fiyatlarımıza dahildir
Tekneye nerelerden binebiliriz?
Davet teknelerimizin ücretsiz kalkış noktaları Boğaz sınırları içinde Eminönü, Karaköy, Kabataş, Kuruçeşme, Bebek, Rumelihisarı, Emirgan, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Beykoz, Çubuklu, Anadoluhisarı, Göksu deresi, Vaniköy, Kuleli, Beylerbeyi, Kadıköy semtleridir. Diğer semt ,bölge ve marinalardan (Kalamış, Ataköy, Pendik ),şehir hatları iskelelerinden yapılacak olan kalkışlarda iskele yanaşma ,indirme bindirme ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır
Düğün teknesi ile nereleri gezeceğiz?
Organizasyon sahibinin istekleri doğrultusunda rezervasyon esnasında güzergah planlaması yapılmaktadır. Uzun Boğaz Turu,Kısa Boğaz Turu,gibi tur programı belirlenir. Örneğin Karaköy kalkışlı bir düğün organizasyonu programında misafirler Karaköy rıhtımından tekneye kabul edilir daha sonra Kabataş, Dolmabahçe, Beşiktaş,Ortaköy,Kuruçeşme,Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumelihisarı, Emirgan sahilleri gezilerek Avrupa yakasından Anadolu yakasına geçilir Çubuklu,Kanlıca,Anadoluhisarı,Göksu,Küçüksu,Kandilli,Vaniköy,Çengelköy, Beylerbeyi,Kuzguncuk sahilleri gezilerek Üsküdar dan Kız Kulesi önünden tekrar Avrupa yakasına geçilir, Karaköy rıhtımında misafirler indirilerek program sonlanır.
Düğün organizasyonu yapacağım tekneyi önceden görebilir miyim?
Evet.Önceden randevu alarak teknelerimizi bağlı bulundukları limanlarda görebilirsiniz.
Teknede sünnet düğünü rezervasyonu nasıl yapılır?
Teknede sünnet düğünü organizasonu rezervasyon işlemleri müşteri ilişkileri yöneticimiz ile yapacağınız detaylı görüşme ile yapılmaktadır. Bu görüşmeleri tercihinize göre isterseniz telefon ,isterseniz ofisimizde veya kiralayacağınız teknenin içinde yapabilirsiniz.Tüm istekleriniz doğrultusunda detaylı rezervasyon sözleşmesi hazırlanır.Ön ödeme yapıldığında rezervasyonunuz kesinleşir.Ön ödeme miktarı rezervasyon toplam bedelinin %50’si kadardır.
Düğün organizasyonu ödeme yöntemleri nasıl?
Seçeceğiniz davet teknesi ile ilgili yetkili personelimiz ile görüşülerek tüm detaylar doğrultusunda rezervasyon sözleşmesi hazırlanır. Toplam tutarın %50 si ön ödeme olarak yapılır, kalan tutar tur günü tercih edilen ödeme şekillerinden birisi ile gerçekleştirilir.Tüm ödemelerinizi nakit,havale,kredi kartı veya online e-ticaret sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit veya vade farkı ödenilerek 9 taksite kadar ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.
Güvenli turizm sertifikalı yat ve tekne ne demek?
Güvenli Turizm Sertifikalı KİRALIK YAT VE TEKNE: Konaklama, yeme-içme tesisleri, tur ve transfer araçları, kongre ve sanat tesisleri, temalı parklar, mekanik hatlar ve deniz turizmini ayrı ayrı kriterler çerçevesinde uluslararası standartlarda denetleyerek, Güvenli Turizm Sertifikasını vermeye yetkili olan akreditasyon firmaları hijyen ve sağlık denetimi ve uygunluk değerlendirmesi yaparak bunlara ilişkin raporlar düzenlemekte ve başvuruda bulunan tesislere düzenli olarak denetçi gönderip kriterlere uygun hizmet verilip verilmediğini denetlemektedir.Belgeyi alan tesisler TGA ve T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı web sitesinden de duyurulmaktadır. Güvenli Turizm Sertifika logosu, belgeyi alan tesislerinin görünen noktalarına asılmakta ve müşteriler belge üzerindeki kare kod sayesinde tesis ile ilgili tüm denetleme bilgilerine ulaşabilmektedir. Bu sayede tüm süreç şeffaflık kazanmaktadır.

Yorum Yap

Ad Soyad